Polish (Poland)English (United Kingdom)
Streszczenia i publikacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 marca 2011 11:04

STRESZCZENIA
Streszczenia prosimy przesyłać: na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 10 lipca 2011 roku.
Streszczenia zostaną poddane recenzji i tematycznie zakwalifikowane przez KOMITET NAUKOWY do jednej prezentacji ustnej lub plakatowej, w odpowiedniej sekcji obrad konferencji, o czym Autor zostanie powiadomiony. Streszczenia będą brane pod uwagę tylko wtedy, gdy zostanie uiszczona opłata konferencyjna.

Instrukcje dotyczące przygotowania streszczeń:

1. Streszczenie powinno zawierać max 250 słów (ok. 2000 znaków) przygotowane w języku angielskim, na 1 stronie A4 (21x29,7cm). W streszczeniu mogą być zamieszczone rysunki i tabele pod warunkiem, że będzie ono spełniało wymogi objętości.
2. Materiały należy przygotować w postaci elektronicznej w jednym z następujących formatów: tekst (ok. 25 wierszy na stronie, 80 znaków w wierszu) i tabele: RTF, MS Word, OpenOffice rysunki (w odcieniach szarości lub czarno-białe): MS Office, Open Office, bitmapy w rozdzielczości co najmniej 300 dpi.
3. Zalecana czcionka – Times New Roman – rozmiar 12.

Streszczenie powinno zawierać:

  • tytuł opracowania – wielkimi literami
  • imię i nazwisko autora (ów), stopień naukowy autora(ów), nazwa instytucji, miasto, kraj
  • słowa kluczowe.
  • tekst z podziałem na akapity i tytuły

- Wprowadzenie
- Cel
- Metody
- Wyniki
-Wnioski

Przykład streszczenia w formacie PDF (otwórz plik).

PUBLIKACJA PRAC PO KONFERENCJI

Istnieje możliwość składania prac bezpłatnie do monografii AWF Kraków, która ukaże się w formie papierowej (wstępne plany) i elektronicznej, oraz bezpłatnie w następujących czasopismach: Antropomotoryka, Human Movement,, Medicina Sportiva, oraz płatnie w Journal of Human Kinetics.

Złożone prace do druku, bezpośrednio do redakcji wymienionych czasopism, muszą spełniać określone wymogi redakcyjne, które przedstawione są na oficjalnych stronach internetowych (linki poniżej)*.

* Komitet Naukowy Konferencji może rekomendować prace wygłoszone na Konferencji, ale to Redakcja danego czasopisma będzie decydować o przyjęciu pracy do druku zgodnie z obowiązującymi procedurami wydawniczymi (w tym m.in. recenzowanie prac).

Druk prac nastąpi po uzyskaniu pozytywnych recenzji w danym wydawnictwie.

„Monografia AW F Kraków

 

„Antropomotoryka”
“Human Movement”
“Journal of Human Kinetics”
“Medicina Sportiva”
Poprawiony: piątek, 01 lipca 2011 07:32
 

Magiczny KrakowLicznik odwiedzin

18477 (1)